Porównanie najtańszych kredytów gotówkowych

Wybierając kredyt gotówkowy powinniśmy kierować się przyszłymi konsekwencjami zaciągnięcia zadłużenia, czyli oczywistym choć często pomijanym aspektem spłaty zobowiązania. Gdy bank udostępnia nam środki nie zastanawiamy się jak dokładnie będzie przebiegać okres kredytowania. Jest to oczywiście błąd i przed podpisaniem umowy kredytowej musimy zapoznać się dokładnie z warunkami jakie stawia przed nami bank, a także wszelkimi kosztami, które w przyszłości w znacznym stopniu wpłyną na nasz budżet.

Aby uchronić się przed wielomiesięcznymi nieprzyjemnościami związanymi z bardzo drogą pożyczką parabankową, warto przeanalizować usługi banków, które oferują znacznie korzystniejsze produkty, a sam proces uzyskania kredytu nie jest uciążliwy i bardzo przypomina tzw.

chwilówki

. Zaletą umowy zwartej z bankiem jest bezpieczeństwo jakie daje nam współpraca z instytucją, która jest monitorowana przez odpowiednie organy, a jej działania są uregulowane Prawem bankowym. Pod tym względem wybranie usług, które zapewniają nam możliwość zaufania wobec kredytodawcy jest niezwykle cenna.

Chcąc ułatwić Państwu długotrwały proces związany z analizowaniem najtańszych kredytów gotówkowych, przygotowaliśmy porównanie czterech usług, gwarantujących nie tylko dobre warunki zaciągnięcia pożyczki ale także jej spłaty.

Obecnie najkorzystniejszym kredytem gotówkowym jestMax Pożyczka Mini Ratkaz oferty PKO Banku Polskiego. Bank działa na Polskim rynku od 1919 roku i cieszy się ogromnym zaufaniem konsumentów. Max Pożyczka Mini Ratka to kredyt, którego oprocentowanie wynosi9,0%i pozbawiony jest opłat związanych z prowizją za udzielenie usługi. Dodatkowo PKO BP umożliwia 96 miesięczne rozłożenie rat, a najwyższa kwota jaką jesteśmy w stanie uzyskać dzięki temu produktowi to 150 000 złotych. Bank nie przewiduje żadnych dodatkowych kosztów w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu, a także nie wymaga wykupienia dodatkowego ubezpieczenia.

Kolejnym kredytem gotówkowym, który warto wziąć pod uwagę planując zadłużenie jest Kredyt gotówkowy wBNP Paribas Bank. Jego oprocentowanie wynosi zaledwie8,0%jednak w przeciwieństwie do Mini Ratki posiada 3,0% prowizję, która znacznie podnosi koszt usługi. Bank zapewnia o stałości miesięcznych rat i oferuje 7 letni okres kredytowania oraz najwyższe zobowiązanie do 150 000 złotych. BNP Paribas chcąc uatrakcyjnić ofertę dla wewnętrznych klientów, posiadających Konto Dobrze Dobrane oraz decydujących się na kredyt z ubezpieczeniem, udostępnia kredyt gotówkowy ze zmniejszonym oprocentowaniem oraz prowizją.

Zobacz także:  Najczęstsze błędy kredytobiorców

Trzecią ofertą jestKredyt gotówkowy dla Ciebie w Getin Banku. To pożyczka oprocentowana na9,0%bez dodatkowych kosztów prowizji. Getin Bank proponuje maksymalne zadłużenie w wysokości 150 000, tak samo jak powyżej opisane oferty banków. Najdłuższy okres kredytowania to 7 lat. Bank umożliwia bezpłatne ubezpieczenie od utraty pracy oraz szybką decyzję odnośnie przyznania kredytu, cały proces trwa nie dłużej niż 1 dzień.

Ostatnim kredytem jaki pragniemy Państwu przedstawić jest kredyt gotówkowy wBanku BPH. To pożyczka której oprocentowanie wynosi10,0%ale bez narażania nas na koszta prowizji.Minimalna kwota o jaką możemy się ubiegać to 1 000 złotych, natomiast najwyższa to standardowo 150 000 złotych. BPH zapewnia, tak jak Getin Bank bardzo szybką decyzję kredytową, a także możliwość zmniejszenia miesięcznych rat jeżeli kredytobiorca posiada konto w banku i na jego rachunek miesięcznie wpływa suma przynajmniej 1 000 złotych. Poza tym konsument przez 21 dni od podpisania umowy ma okazję wycofać się z niej, bez żadnych konsekwencji.

Analizując poszczególne oferty z łatwością zauważymy, że wiele z nich posiada liczne cechy wspólne, które są wyznacznikiem standardu współczesnych kredytów gotówkowych. Pomimo szeregu zbliżonych warunków, część z nich znacznie wyróżnia poszczególne usługi. Każdy z wyżej wymienionych kredytów jest na swój sposób atrakcyjny i w zależności od naszych potrzeb i predyspozycji będziemy w stanie wybrać ten, który będzie nie tylko deską ratunku w sytuacji gdy bardzo potrzebujemy dodatkowej gotówki, ale także tanią usługą, która nie będzie zbyt dużym obciążeniem w ciągu miesięcy lub lat spłacania zobowiązania.

Możesz również polubić…

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.